چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران آغاز به کار کرد

شنبه 17 آبان 1393   سرویس

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران آغاز به کار کرد

خبرگزاری تسنیم: با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و وزیر نیرو، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، لحظاتی پیش با آغاز مراسم افتتاحیه، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

افتتاحیه این دوره از نمایشگاه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور، وزیر نیرو و مدیران ارشد صنعت برق ایران در بخش های مختلف تولید، انتقال و توزیع در حال برگزاری است.

این دوره از نمایشگاه صنعت برق ایران با حضور 441 شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود که از این تعداد 98 شرکت خارجی و مابقی شرکت های فعال صنعت برق در ایران هستند.

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران از امروز آغاز شده و تا بیستم آبان ماه ادامه دارد.

در نمایشگاه امسال فضایی درنظر گرفته شده تا افرادی که دستاوردهای دانش بنیان و بتکارات و اختراعاتی در صنعت برق دارند بتوانند دستاوردهای خودشان را در نمایشگاه عرضه کنند.

در حاشیه این دوره از نمایشگاه صنعت برق ایران، چهار نشست با سرفصل‌هایی چون چالش‌ها و فرصت‌های حمایت از ساخت داخل در صنعت برق، توسعه صادرات صنعت برق، کاهش تلفات و فرصت‌های کسب‌وکار در صنعت برق و نشست فرصت‌ها و چالش‌های بازار برق عراق برگزار خواهد شد.

شنبه 17 آبان 1393نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد