موافقت دولت با استمهال 3 ساله بدهی کشاورزان خسارت دیده واردات برنج، ممنوع شد

شنبه 1 آذر 1393   سرویس

خبرگزاری فارس: موافقت دولت با استمهال 3 ساله بدهی کشاورزان خسارت دیده/ واردات برنج ممنوع شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی که به منظور بازدید از طرح های کشاورزی مازندران به این استان سفر کرده بود، در نشست با تشکل‌های کشاورزی مازندران،ضمن تاکید بر لزوم یکپارچگی زنجیره تولید برای اقتصادی شدن و ایجاد افزایش ارزش افزوده تولیدات کشاورزی،اظهار داشت: همزمان با برنامه های افزایش تولید و بهره وری باید مازاد تولید را در چارچوب تنظیم و توسعه بازار مدیریت کرد.

وزیر جهاد کشاورزی در بخشی از سخنان خود با اشاره به طراحی و تشکیل صندوق های حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی در برنامه چهارم توسعه برای تسهیل ورود سرمایه به این بخش،ضرورت تقویت این صندوق ها را مورد تاکید قرار داد.

وی سپس با اعلام این که برای توسعه گلخانه‌های مدرن مشکل تامین اعتبار نداریم،خاطرنشان کرد:اصلاح و نوسازی باغ‌ها در دستور وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: در راستای حمایت از تولید برنج داخلی براساس آخرین تصمیم وزارت جهاد کشاورزی،واردات برنج به کشور ممنوع شد.

وی از استمهال 3 ساله بدهی کشاورزان و بنگاه‌‌های خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در جلسه گذشته دولت خبر داد و گفت: این تصمیم در چارچوب بند "د" تبصره 11 قانون بودجه برای همه بانک ها لازم الاجراست.

منبع:خبرگزاری فارس

 

 

شنبه 1 آذر 1393نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد