انس در تایم روزانه آپدیت 29 نوامبر

انس در تایم روزانه


سه شنبه 9 آذر 1395   سرویس
نمودار اول کانال معروف انس رو به نمایش گذاشته که در حال حاضر بر روی خط پایینی کانال در حال حرکت می باشد.در تصویر سه محدوده زرد رنگ حمایتی داریم که فعلا بر روی ناحیه زرد رنگ اول ایستاده است( این محدوده 1175 تا 1190 دلار در هر انس می باشد). محدوده مهم بعدی که ظاهرا انس به این محدوده تاچ داشته محدوده 61.8 درصد فیبوناچی موج بزرگ می باشد این محدوده 1170 دلار در هر انس می باشد. با توجه به نشانه گیری الگوی هارمونیکی که در تصویر داریم باید کاملا در این مرحله در خرید ها نهایت دقت را داشته باشیم. از نقطه نظر الگوهای هارمونیک شکل گرفته در انس محدوده 1120 تا 1170 محدوده حمایتی برای انس هستند.

نمودار اول کانال معروف انس رو به نمایش گذاشته که در حال حاضر بر روی خط پایینی کانال در حال حرکت می باشد.در تصویر سه محدوده زرد رنگ حمایتی داریم که فعلا بر روی ناحیه زرد رنگ اول ایستاده است( این محدوده 1175 تا 1190 دلار در هر انس می باشد). محدوده مهم بعدی که ظاهرا انس به این محدوده تاچ داشته محدوده 61.8 درصد فیبوناچی موج بزرگ می باشد این محدوده 1170 دلار در هر انس می باشد.
با توجه به نشانه گیری الگوی هارمونیکی که در تصویر داریم باید کاملا در این مرحله در خرید ها نهایت دقت را داشته باشیم.
از نقطه نظر الگوهای هارمونیک شکل گرفته در انس محدوده 1120 تا 1170 محدوده حمایتی برای انس هستند.

سه شنبه 9 آذر 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد