انس در تایم روزانه اپدیت 15 اکتبر

انس در تایم روزانه اپدیت 15 اکتبر


شنبه 24 مهر 1395   سرویس
نمودار بالا نیز انس در تایم روزانه و شمارش الیوتی انس آورده شده است. نکه مهم این هست که هم اکنون در موج سوم نزولی هستیم.از نقطه نظر الیوتی این موج مومنتوم بسیار زیادی برای نزول دارد و اسیلاتر الیوت نیز این موضوع را که هم اکنون در موج سوم هستیم تایید میکند. به نظر میاد منطقه پر پتانسیل برگشت که با استفاده از MOB نرم افزار تشخیص داده و این ناحیه در واقع مجموع ترازهای فیبوناچی ما هست،محدوده 1170 تا 1180 دلار در هر انس باشد. در تحلیل های بالا از سه تکنیک هارمونیک ،الیوت و سیستم ایچیموکو به طور هم زمان استفاده شده است. تحلیل های فوق صرفا آموزشی بوده و هیچ گونه سیگنال خرید و فروشی نمی باشد. موفق و سربلند باشید.

نمودار بالا نیز انس در تایم روزانه و شمارش الیوتی انس آورده شده است.
نکه مهم این هست که هم اکنون در موج سوم نزولی هستیم.از نقطه نظر الیوتی این موج مومنتوم بسیار زیادی برای نزول دارد و اسیلاتر الیوت نیز این موضوع را که هم اکنون در موج سوم هستیم تایید میکند.
به نظر میاد منطقه پر پتانسیل برگشت که با استفاده از MOB نرم افزار تشخیص داده و این ناحیه در واقع مجموع ترازهای فیبوناچی ما هست،محدوده 1170 تا 1180 دلار در هر انس باشد.
در تحلیل های بالا از سه تکنیک هارمونیک ،الیوت و سیستم ایچیموکو به طور هم زمان استفاده شده است.
تحلیل های فوق صرفا آموزشی بوده و هیچ گونه سیگنال خرید و فروشی نمی باشد.
موفق و سربلند باشید.

 

شنبه 24 مهر 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد