انس در تایم روزانه اپدیت 15 اکتبر

انس در تایم روزانه اپدیت 15 اکتبر


شنبه 24 مهر 1395   سرویس
نمودار بالا انس در تایم روزانه هست و با ریزش های شدیدی که طی هفته های گذشته ایجاد شده در حال حاضر منطقه بسیار پر پتانسیل برگشت (PRZ) که از دو تراز فیبوناچی اصلی (1.13 و 1.618) که در واقع دو الگوی هارمونیک BAT و SHARK را HANDEL میکنند. در صورت برگشت و اصلاح قیمت احتمال رسیدن قیمت به اولین محدوده مقاومت تنکانسن و کیجنسون در سیستم ایچیموکو (محدوده 1270-1280) وجود دارد . با توجه با گارد و جهت گیری انس(مومنتوم نزولی) بسیار بر روی پوزیشن های خود دقت کنید.و اصول مدیریت سرمایه حتما لحاظ شود. در ادامه شمارش الیوتی در ذیل آورده میشود.

نمودار بالا انس در تایم روزانه هست و با ریزش های شدیدی که طی هفته های گذشته ایجاد شده در حال حاضر منطقه بسیار پر پتانسیل برگشت (PRZ) که از دو تراز فیبوناچی اصلی (1.13 و 1.618) که در واقع دو الگوی هارمونیک BAT و SHARK را HANDEL  میکنند.
در صورت برگشت و اصلاح قیمت احتمال رسیدن قیمت به اولین محدوده مقاومت تنکانسن و کیجنسون  در سیستم ایچیموکو (محدوده 1270-1280) وجود دارد .
با توجه با گارد و جهت گیری انس(مومنتوم نزولی) بسیار بر روی پوزیشن های خود دقت کنید.و اصول مدیریت سرمایه حتما لحاظ شود.
در ادامه شمارش الیوتی در ذیل آورده میشود.

شنبه 24 مهر 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد