انس در تایم هفتگی آپدیت 22 سپتامبر

انس در تایم هفتگی و سیستم ایچیموکو


پنج شنبه 1 مهر 1395   سرویس
تصویر ذیل انس در تایم هفتگی و مقیاس لگاریتمی آورده شده و به بررسی و تحلیل سیستم ایچیموکو میپردازیم.

به نام خدا و با سلام خدمت همه دوستان و همکاران محترم.صبح همگی بخیر.
با توجه به اخباری که دیشب از انس منتشر شد و با توجه به این که افزایش نرخ بهره به تعویق افتاد شاهد افزایش قیت انس بودیم.تحلیل بالا با استفاده از سیستم ایچیموکو ارایه شده تا بتونیم حمایت و مقاومت میان مدت بازار رو بهتر ببینیم.
مطابق تصویر بالا خط آبی رنگ خط تنکانسن ما هست که در حال حاضر به عنوان مقاومت بر روی انس ظاهر شده است.این محدوده میتونه حدود 1335 تا 1340 دلار باشه.همچنین در زیر انس خط کیجنسون را داریم که باز هم این خط میتونه به عنوان اولین حمایت انس نقش بازی کنه این محدوده 1285 تا 1290 دلار در هر انس می باشد.
نمودار فوق هفتگی و در مقیاس لگاریتمی بوده و به بررسی اولین حمایت ها و مقاومت های بازار پرداخته است.
همچنین توجه به این نکته ضروری است در سیستم ایچیموکو در صورتی که خط تنکانسن(خط آبی رنگ) بتونه خط کیجنسون(خط قرمز رنگ ) را رو به پایین کراس داشته باشه میتونه به عنوان سیگنال فروش در نظر گرفته بشه.البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که در صورتی که قیمت بالای ابر کومو باشه این کراس سیگنال فروش ضعیف را میدهد.که در حال حاضر این شرایط رو شاهد هستیم.
در هر صورت توجه به خطوط تنکانسن و کیجونسن خالی از لطف نیست.

 

پنج شنبه 1 مهر 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد