در این گزارش بررسی خواهد شد:

گزارش تحلیل بنیادی شرکت حفاری شمال


چهار شنبه 5 آبان 1395   سرویس
اهمیت حفاری در صنعت و نفت گاز یک اهمیت راهبردی است، چنانچه هر کشور در بخش بالادست صنعت نفت خود (اکتشاف، استخراج، تولید و بهره برداری از منابع هیدروکربوری) توان کافی را نداشته باشد، بعد از مدتی نقاط استراتژیک صنعت را از دستخواهد داد. بیـش از 80% هزینـه هـای مالـی در بخـش صنعـت نفـت مربـوط بـه حفـاری چـاههـا مـی باشـد.

شرکت حفاری شمال به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی حفاری در ایران توانسته موفقیتهای بی نظیری همچون دستیابی به دانش حفاری آبهای عمیق، کشف اولین مخزن هیدروکربوری در آبهای عمیق دریای خزر در بخش داخلی، به عنوان تنها شرکت صادرکننده خدمات و عملیات حفاری و حضور در بازارهای بین المللی را کسب  نماید و به عنوان معتبرترین شرکت حفاری در خشکی و دریا خود را معرفی نماید. شرکت حفاری شمال در حال حاضر خدمات فنی و حفاری گسترده¬ای را در زمینه حفاری، خدمات سیمان¬کاری و اسیدکاری، خدمات حفاری انحرافی، نمودارگیری از چاه¬ها، خدمات راندن لوله¬های جداری، خدمات ابزار و لوازم در گردش، مهندسی گل و سیمان، مدیریت خدمات پسماند حفاری، خدمات چاه ) و Mud Logging پیمایی ، کنترل عملیات حفاری ( ... را به شرکت ) در آبهای کشور ترکمنستان در دریای خزر، شرکت پترو Dragon Oil  نفت خزر و شرکت دراگون اویل ( شرکت، شرکت پترو گوهر فراساحل کیش و شرکت نفت فلات قاره در خلیج فارس ، پارس  نفت مناطق مرکزی و شرکت مهندسی توسعه نفت  در خشکی ارائه می نماید.

چهار شنبه 5 آبان 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


حفاری شمال   تحلیل حفاری   تولید نفت خام  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد