گزارش روزانه

گزارش روزانه


سه شنبه 20 بهمن 1394   سرویس
در پایان معاملات امروز گروه لاستیک و پلاستیک نمادهای پلاسک، پتایر و پاسا علیرغم داشتن صف خرید در نهایت صف های خود را عرضه نمودند و حتی منفی شدند. نماد پلاسک به مقاومت 180 تومانی که در پیش بینی گذشته به آن اشاره شد رسید. همچنین نماد پسهند پس از مجمع فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه امروز آماده بازگشایی شد ولی در حالت مجاز-محفوظ ماند. بیشترین ارزش معاملات این گروه نیز مربوط به نماد پلاسک به ارزش 8/29 میلیارد ریال بود.

در پایان معاملات امروز گروه لاستیک و پلاستیک نمادهای پلاسک، پتایر و پاسا علیرغم داشتن صف خرید در نهایت صف های خود را عرضه نمودند و حتی منفی شدند. نماد پلاسک  به مقاومت 180 تومانی که در پیش بینی گذشته به آن اشاره شد رسید. همچنین نماد پسهند پس از مجمع فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه امروز آماده بازگشایی شد ولی در حالت مجاز-محفوظ ماند. بیشترین ارزش معاملات این گروه نیز مربوط به نماد پلاسک به ارزش 8/29 میلیارد ریال بود.

سه شنبه 20 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش روزانه

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد