نبض بازار سه شنبه


سه شنبه 20 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/کارتن‌ ایران‌ شایعه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی را رسما" تکذیب کرد.

اخبار/"ومعادن" در صورت تایید با بیش از 37 درصد افزایش از 2 هزار و 192 به بیش از 3 هزار میلیارد تومان خواهد رسید. این تامین مالی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و به منظور جبران مخارج سرمایه ای ، مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر، اصلاح و بهبود ساختار مالی و بهبود پورتفوی صرف خواهد شد.همچنین لبنیات‌ پاک‌ از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها سرمایه 17.7 میلیارد تومانی را به بیش از 94.7 میلیارد تومان خواهد رساند که معادل 435 درصد است.لیزینگ آریادانا هم که در بازار پایه فرابورس حضور دارد ، سرمایه 10 میلیارد تومانی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 300 میلیارد تومان خواهد رساند.

اخبار/در پی عدم واگذاری بلوک ۱۷ درصدی بانک سینا در دو عرضه قبلی، این بار ۱۰ درصد سهام این بانک ۱۰۰۰ میلیارد تومانی روانه میز فروش می شود.

اخبار/در پایان معاملات امروز نماد دو شرکت بورسی توسعه معدنی و صنعتی صبانور برای مجمع فوق العاده (افزایش سرمایه) و سرمایه گذاری توسعه ملی برای مجمع سالانه متوقف می شود.

اخبار/یک مقام مسئول ارشد و تصمیم گیر بورس اعلام کرد عرضه اولیه ۲۵۰ میلیون سهم پتروشیمی فجر قطعا" در هفته جاری نخواهد بود و به زمان دیگری موکول شده است.

رویدادها/صف های خرید در مرحله پیش گشایش:خساپا، وبصادر، ورنا، وساپا، وکوثر، رتاپ، ذوب، خاور، ونوین، خپارس، خکاوه، خبهمن، خگستر، شپنا، وتجارت، فولاد، خمحرکه، خمحور، شبریز، ونیکی، ثعمرا، تکمبا، شبندر، فاراک، ولغدر، خزامیا، وپارس، ثشاهد

رویدادها/ومهر در کمترین قیمت یک ماه اخیر خود قرار دارد.

 

 

سه شنبه 20 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد