گزارش روزانه

گزارش روزانه


شنبه 17 بهمن 1394   سرویس
امروز شنبه 17/11/94 در نمادهای پالایشگاهی و نفتی، نمادهای شبهرن، شراز، شبندر، شبریز، شرانل و شترانح در دامنه قیمتی مثبت معامله شدند . امروز شبندر و شبهرن به ترتیب با 42.51 و 20.54 واحد مثبت و شپنا با 16.8 واحد تاثیر منفی از تاثیرگذارترین نمادهای این گروه بر شاخص بازار بودند. امروز آتش سوزی جزئی در کمپرسور گردشی واحد تصفیه فرآورده های میان تقطیر پالایشگاه لاوان اتفاق افتاد که بنا بر اطلاعیه این شرکت این حادثه هیچ گونه صدمه جانی نداشته است و عملیات تولید بدون وقفه ادامه دارد.

امروز  شنبه 17/11/94 در نمادهای پالایشگاهی و نفتی،  نمادهای شبهرن، شراز، شبندر، شبریز، شرانل و شترانح در دامنه قیمتی مثبت معامله شدند . امروز شبندر و شبهرن به ترتیب با 42.51 و 20.54 واحد مثبت و شپنا با 16.8 واحد تاثیر منفی از تاثیرگذارترین نمادهای این گروه بر شاخص بازار بودند. امروز آتش سوزی جزئی در کمپرسور گردشی واحد تصفیه فرآورده های میان تقطیر پالایشگاه لاوان اتفاق افتاد که بنا بر اطلاعیه این شرکت این حادثه هیچ گونه صدمه جانی نداشته است و عملیات تولید بدون وقفه ادامه دارد.

شنبه 17 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش روزانه

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد