نبض بازار چهارشنبه


چهار شنبه 14 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی سینا 13 دی ماه درباره آخرین وضعیت افزایش سرمایه 100 درصدی و اجرای طرح توسعه توضیحاتی داده و از عدم تغییر پیش بینی سود 527 ریالی هر سهم خبر داده بود. حال بعد از یک ماه موضوع افزایش سرماین این شرکت 3.7 میلیارد تومانی وارد مرحله عملیاتی شد.

اخبار/سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران مجوز افزایش ۱۵۰ درصدی از محل کمتر استفاده شده را دریافت کرد و آماده برگزاری مجمع فوق العاده و عرضه عمومی سهام حق تقدم شد.

اخبار/در حالی دیروز برخی منابع و سایت ها از تصمیم بانک تجارت مبنی بر ارزشگذاری بلوک 49.8 درصدی سرمایه گذاری ملی ایران جهت واگذاری به گروه مالی صادرات خبر داده اند که یک مقام مسئول در بانک تجارت این شایعه را تکذیب کرد.

اخبار/در پی اعمال افزایش سرمایه ماه های گذشته سه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها با 16 درصد، لیزینگ صنعت و معدن با 100 درصد و سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با 50 درصد، سهام حق تقدم این سه شرکت بورسی منتشر و داد وستد شد.به این ترتیب امروز آخرین رو معامله سهام حق تقدم این شرکت ها بوده و در پایان معاملات امروز نمادهای " وسکابح، ولصنمح و وبشهرح" بسته می شود.

اخبار/پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری توسعه گروه نیکی از شنبه ۱۷ بهمن به مدت ۱۰ روز آغاز می شود.

چهار شنبه 14 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد