نبض بازار دوشنبه


دو شنبه 12 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/ک سهامدار حقیقی بلوک 8.8 درصدی مخابراتی ایران که با افزایش سرمایه دو هزار و 183 درصدی رکوردار همه شرکت های بازارسرمایه ایران شده،عرضه می کند تا دومین عرضه بلوکی این شرکت در 3 ماه اخیر انجام شود.

اخبار/"بفجر" در نیمه اول سال قادر به تحقق 51 درصد معادل 1334 ریال از سود 2601 ریالی هر سهم شده بود و در عملکرد منتهی به آذر هم 70 درصد معادل 1832 ریال از سود اعلامی را پوشش داده است.

اخبار/دو شرکت پاکدیس و دامداری تلیسه نمونه به همراه شرکت اخراج شده از بورس نورد و لوله اهواز با سرمایه ۳۷۶ میلیارد تومانی در فرابورس درج شدند و در نوبت عرضه ایستادند.

اخبار/امروز سهام "رکیش و مداران" بدون حجم مبنای 524 و 260 هزار سهمی و با دامنه نوسان 15 درصدی داد و ستد خواهند شد.

رویدادها/صف های خرید در مرحله پیش گشایش:شبندر، رتاپ،وسبحان،خمحرکه،خساپا،کنور،رکیش،خزامیا،فاراک

کدال/قند قزوین: این شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به اسفند 94 را 14 ریال اعلام کرده که این مقدار نسبت به پیش بینی قبلی 6 درصد کاهش داشته است.

 

اخبار/مجتمع بنزین‌سازی پالایشگاه اصفهان سه‌شنبه جاری با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر نفت به طور رسمی به بهره برداری می‌رسد.

اخبار/"چکاوه" در حالی سود هر سهم مالی اسفند جاری را 21 ریال پیش بینی کرده بود که طی سه فصل گذشته قادر به تحقق 157 درصدی این سود معادل 33 ریال شده است.

رویدادها/ تکمبا در آستانه صف خرید

رویدادها/صف خساپا عرضه شد

رویدادها/نمادهای پارسان- خساپا- خزامیا- فملی- فلوله- رمپنا- بمپنا- خکاوه- فخوز- تکمبا- خرینگ- خگستر صف خرید هستند.

اخبار/شرکت ایران ترانسفو که با سرمایه 150 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد و طی هفته های با افزایش کمتر از 20 درصدی قیمت مواجه شده درباره پیش بینی سود 738 ریالی هر سهم و مذاکره با زیمنس توضیح داد و امروز با رشد بیش از 3 درصدی در اول وقت معاملات همراه شد.

رویدادها / کرمان ، فولاد ، ومعاد صف خرید شدند.

رویدادها/صف خرید مبین توسط حقوقی در حال عرضه شدن می باشد.

اخبار/در پی توقف نماد معاملاتی صنایع ریخته گری ایران به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم در 4 بهمن، این شرکت 40 میلیارد تومانی ضمن ارایه گزارش عملکرد 9 ماهه، توضیحاتی درباره فروش  بخشی از زمین 150 هزار متری و افزایش فروش محصولات داد و آماده بازگشایی نماد شد.

شنیده ها/بر اساس شنیده ها، ایران خودرو 330 میلیون یورو از پژو خسارت دریافت کرده است.(هنوز تایید نشده است.)

 

 

 

دو شنبه 12 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد