نبض بازار یک شنبه


یک شنبه 11 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور که طی سال جاری با کاهش حدود 50 درصدی قیمت هر سهم از 347 به 172 تومان رسیده ، مجوز افزایش سرمایه 44 درصدی گرفت.

اخبار/درحالی جلسه معارفه شرکت پتروشیمی فجر ساعت 14 فردا دوشنبه در هتل اسپیناس برگزار می شود که این شرکت 250 میلیارد تومانی و آماده عرضه اولیه 10 درصد در دهه فجر، آخرین اطلاعات مربوط به سود هر سهم سال مالی جاری را منتشر کرد.براساس این گزارش، "بفجر" که سود هر سهم سال مالی اسفند را 2601 ریال پیش بینی کرده در عملکرد 6 ماه قادر به تحقق 51 درصد معادل 1334 ریال از این سود شده و باید منتظر اعلام عملکرد 9 ماهه آن در روزهای آینده بود.

اخبار/در پی صدور مجوز افزایش سرمایه 300 و 16.6 درصدی دو شرکت لاستیک سهند و سیمان سپاهان ، نماد این دو شرکت بورسی امروز برای برگزاری مجمع فوق العاده متوقف می شود.

اخبار/نماد حق تقدم پارس شهاب امروز متوقف می شود.

اخبار/شرکت زغال سنگ پروده طبس که اقدام به خرید معادن جدید برای افزایش ظرفیت تولید در سال جاری و آینده کرده یک گام دیگر برای برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی برداشت.

رویدادها/در مرحله پیش گشایش رتاپ وسبحان رکیش مداران شترانح خمحور فاراک خمحرکه فولاژ شبریز خاذین شتران شپنا شبهرن در صدر تقاضا قرار دارند.

رویدادها/خاور، خپارس، خکاوه صف فروش شدند

اخبار/مدیرعامل سرمایه گذاری رنا از برنامه واگذاری بلوک ۹.۵ درصد شرکت ساپیا به قیمت پایه ۲۷۰ میلیارد تومان و بابت پرداخت بخشی از بدهی ها خبر داد.

اخبار/علام افزایش سرمایه ۲۲۱ درصدی لیزینگ خودرو غدیر موجب رشد قیمت این سهم بورسی شد.

رویدادها/افزایش تقاضا در گروه ساختمانی

رویدادها/صف فروش های گروه خودرو در حال جمع شدن

اخبار/معاون عملیات بازار شرکت بورس تاکید کرد عرضه اولیه سهام پتروشیمی فجر قطعا" در این هفته نخواهد بود و احتمال دارد در دهه فجر هم انجام نشود.

رویدادها/نماد معاملاتي شركت پالايش نفت بندر عباس پس از برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مبني بر انتخاب اعضاي هيات مديره، با محدوديت نوسان قيمت آماده انجام معامله مي باشد .

اخبار/ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران) بعد از افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی از سود انباشته، تصمیم گیری درباره افزایش سرمایه جدید از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را به سهامداران محول کرد.

اخبار/نماد معاملاتی شرکت بیمه اتکایی امین پس از برگزاری مجمع سالانه امروز بازگشایی شد و طی آن هر سهم آن با افزایش قیمت مورد معامله قرار گرفت.

رویدادها/شاهد افزایش قیمت در گروه خودرویی هستیم.

یک شنبه 11 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد