نبض بازار شنبه


شنبه 10 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

کدال/خودرو: این شرکت برای سال مالی منتهی به اسفند 94، 40 ریال سود پیش بینی کرده که این مقدار نسبت به پیس بینی قبلی 22 درصد کاهش داشته است و در دوره 9 ماهه 33 درصد را پوشش داده است.

اخبار/وزیر نفت ایران از امضای توافقنامه نفتی با شرکت فرانسوی توتال خبر داد. مقامات توتال هم گفته‌اند در نظر دارند برای خرید روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار بشکه نفت خام یک قرارداد با ایران امضا کنند.

اخبار/در پایان معاملات امروز بورس ، نماد شرکت خاک چینی ایران  که طی یک ماه گذشته رشد ۵۸ درصدی قیمت کرده، برای برگزاری نوبت دوم مجمع عادی به طور فوق العاده بسته می شود.

رویدادها/در مرحله پیش گشایش رتاپ، خساپا، رکیش،وسبحان، مداران، خمحور، وایران، فولاژ، خاذین، خودرو در صدر تقاضا قرار دارند.

اخبار/شرکت دولتی بیمه «کوفاس» ایتالیا و بانک مرکزی توافقنامه صدور بیمه نامه و پرداخت حق بیمه امضاء کردند.

رویدادها / خفناور صف خرید شد.

رویدادها / خپارس صف فروش شد.

رویدادها/گروه ساختمانی مثبت، در این گروه ثنوسا،وآذر صف خرید، وساخت در استانه صف خرید

رویدادها/افزایش عرضه در گروه خودرویی، در این گروه خاذین همراه با صف خرید می باشد.

اخبار/علی صحرایی  درباره علت اختلال امروز  اظهار داشت: این اتفاق ناشی از افزایش قابل توجه و زیاد تقاضاها در لحظه شروع معاملات (آکشن) بود که منجر شد داد و ستد سهام شرکت های حاضر در بازار دوم معلاملات بورس و فرابورس با تاخیر 20 دقیقه ایی آغاز شود.نیازی به تمدید زمان معلاملات امروز نخواهد بود و داد و ستدها ساعت 12:30 به پایان می رسد.

رویدادها/کپرور صف خرید شد.

کدال/اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره منتشر شد.

رویدادها/تا این لحظه از بازار خساپا ، وبصادر ، خپارس ، وتجارت ، خزامیا بیشترین حجم معاملات را داشته اند.

رویدادها/صف فروش زامیاد جمع شد.

رویدادها/صف فروش خودرویی ها در حال جمع شدن.

اخبار/شرکت پتروشیمی فجربه منظور ورود به بازار سرمایه و عرضه اولیه سهام خود، جلسه‌ معارفه‌‌ای با حضور مدیران و سهامداران در روز دوشنبه برگزار خواهد کرد.

اخبار/مدیرعامل فولادمبارکه جزییات ۳ قرارداد اروپایی که در سفر اروپایی رئیس جمهور با هزینه ۹۰۰ میلیون یورویی به امضای مدیرعامل بزرگترین شرکت بورس و طرف های ایتالیایی رسیده را تشرح کرد.

اخبار/اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح روز سه‌شنبه 13 بهمن‌ماه با حضور در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با معاونان و مدیران ارشد بانک مرکزی درباره سیاست‌های دولت پیرامون نظام بانکی کشور در دوران پسابرجام گفت‌وگو خواهد کرد.

 

شنبه 10 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد