نبض بازار یک شنبه


یک شنبه 4 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/دارو سازی کوثر که تابستان امسال ۲۰۰ درصد به سرمایه اسمی اضافه کرده بار دیگر در تدارک افزایش سرمایه تازه ایی برآمده که ۱۰۰ درصد است.

اخبار/رئیس اداره نظارت بر بازار سازمان بورس از عدم تغییر دسته سفارش های ۵۰ و ۱۰۰ هزار سهمی خبر داد.

اخبار/در جریان معاملات امروز بورس ، سهام دو شرکت تولیدمحورخودرو و تهران شیمی که طی 8 روز کاری گذشته با صف خرید و فروش پایدار مواجه شده بودند، مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی هستند.

کدال/ شمواد: این شرکت برای سال مالی منتهی به شهریور 95 ، 114 ریال سود پیش بینی کرده که این مقدار نسبت به پیش بینی قبلی 12 درصد افزایش داشته است.

رویدادها/در مرحله پیش گشایش/مداران ، تیپیکو ، وخاور ، خزامیا ، فاراک ، خاذین در صدر تقاضا قرار دارند.

رویدادها/خپارس در آستانه صف خرید.

رویدادها/نماد معاملاتي شركت حمل و نقل بين المللي خليج فارس با توجه به  تعديل پيش بيني درآمد هر سهم متوقف شد.

رویدادها/افزایش قیمت در کچاد ، این سهم را در آستانه صف خرید شدن قرار داد.

رویدادها/خپارس صف خرید شد .خودرو در آستانه صف خرید.

رویدادها/کچاد صف خرید شد.

رویدادها/گروه قند و شکر یکدست سبز پوش هستند.قنقش تنها نماد منفی در این گروه می باشد.

رویدادها/نمادهای شبهرن ،  شپاس ،  شتهران در کمترین قیمت یک ماه اخیر  خود هستند.

رویدادها/نماد معاملاتي شركت بهمن ليزينگ  پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام در خصوص افزايش سرمايه و ارائه اطلاعات پيش بيني با توجه به سرمايه جديد و نماد معاملاتي شركت سرمايه گذاري مسكن پرديس (ثپرديس1)، پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام و تقسيم سود نقدي هر سهم با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 50 درصد، امروز آماده انجام معامله مي باشد.

اخبار/تولیدمحورخودرو که امروز با رشد ۱۵ درصدی قیمت و صف خرید سنگین همراه شده ، به خروج از زیان و تحقق سود اعلامی در سال جاری وعده داد.

اخبار/شرکت سیمان سپاهان روز دوشنبه با انتشار اوراق سلف موازی استاندارد  قصد تامین مالی 20 میلیارد تومانی را از طریق این ابزار مالی در بورس کالای ایران دارد . سود این اوراق 23 درصد، روزشمار و بازدهی اوراق در سررسید 24 تا 28 درصد خواهد بود.

اخبار/دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان گفت:مطالبات قطعه سازان از شرکت‌های خودروساز به بیش از ۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.

اخبار/گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان تامین کننده اصلی خودروهای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، جایگزینی ۹۰ هزار تاکسی فرسوده را آغاز کرد. 

رویدادها/نماد معاملاتي شركت كارت اعتباري ايران كيش با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1394/12/29 با محدوديت نوسان قيمت آماده انجام معامله مي باشد .

شنیده ها/براساس شنیده‌ها سازمان خصوصی‎سازی قرار است به وکالت از سوی دولت، 1.95درصد از سهام بانک ملت را به صورت بلوکی عرضه کند.

اخبار/در پی اعلام بیمه ما مبنی بر ارسال گزارش توجیهی افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی به حسابرس، این شرکت بورسی با رشد قیمت و صف خرید مواجه شد.

رویدادها/ هرمز صف خرید شد.

 

 

 

 

یک شنبه 4 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد