نبض بازار شنبه


شنبه 3 بهمن 1394   سرویس
خلاصه رویدادها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه شرکت آذرآب که برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی را اخیرا" از سر گرفته ، منتشر شد.طی آن مشخص شد 63 درصد از سود پیش بینی شده 380 ریالی هر سهم معادل 241 ریال را محقق کرده است. 

اخبار/معاون وزیر نیرو گفت:انتشار ۱۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای طرح های برقی مصوب شده که تا پایان سال جاری عرضه خواهد شد.

اخبار/زمان افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی لاستیک سهند مشخص شد اما سهامدار عمده اعلام کرده قصد اعمال نیمی از این افزایش در محله اول را دارد.زمان برگزاری مجمع فوق العاده را ساعت 10 روز سه شنبه 13 بهمن اعلام کرده که در هتل ارم تشکیل خواهد شد.

اخبار/یمت جهانی نفت در معاملات جمعه تحت تاثیر سرمای شدید در آمریکا و اروپا قرار گرفت و با بیش از یک دلار افزایش به ۳۰ دلار و ۷۳ سنت رسید.

اخبار/مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان با اعلام آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۳۸۲ درصدی و زمان احتمالی دریافت گزارش حسابرس،تاکید کرد این موضوع حیاتی بوده و باید قطعا" در سال جاری عملیاتی شود.

رویدادها/خمحور ، مداران ، خاور ، خزامیا ، فاراک ، مرقام  در صدر تقاضا قرار دارند .

اخبار/مدیر عامل بانک تجارت از کاهش 10 درصدی هزینه های بانکی با لغو تحریم ها خبر داد.

رویدادها/صف خرید های بازار در حال عرضه هستند.

رویدادها/گروه رایانه ای مثبت، مداران و مرقام در این گروه صف خریدند.گروه انبوه سازی در حال رشد قیمت در این گروه ثمسکن،ثامان صف خریدند،گروه بیمه معامله در محدوده صف قیمت،گروه بانکی در حال افزایش قیمت،گروه دارویی مثبت واکثر نمادها صف خرید،گروه قندی مثبت و در حال افزایش قیمت.

رویدادها/صف خرید خگستر عرضه و در محدوده منفی در حال معامله می باشد.

رویدادها/صف خرید ذوب عرضه شد.

رویدادها/زامیاد مجددا صف خرید شد.

 

 

شنبه 3 بهمن 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد