گزارش کدال

خمحرکه


چهار شنبه 30 دی 1394   سرویس
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 بر مبنای عملکرد واقعی 9 ماهه (حسابرسی نشده)

شرکت: صنعتی نیرو محرکه

پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 بر مبنای عملکرد واقعی 9 ماهه (حسابرسی نشده)

 به اطلاع می­رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از این شرکت پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 1.020.600 میلیون ریال مبلغ 95 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

شایان ذکر است خمحرکه در دوره 9 ماهه درآمد فروش خود را 70 درصد و سود هر سهم خود را 46 درصد پوشش داده است.

این در حالی است که سود هر سهم گزارش قبلی(پیش بینی 6 ماهه) مبلغ 33 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات بوده است که با توجه به گزارش جدید شاهد افزایش سود  هر سهم در حدود 33 درصد می­ باشیم.

توضیحات تکمیلی شرکت در خصوص پیش بینی سود هر سهم: با توجه به اينکه تامين بخشي از مواد اين شرکت به عهده شرکت ساپکو ميباشد و با توجه به اينکه شرکت ساپکو اقدام به افزايش قيمت مواد نموده است به همين دليل نيز قيمت فروش و بهاي تمام شده کالي فروش رفته به يک اندازه افزايش يافته است. ضمنا در سال مورد گزارش شرکت کمتر از ميزان پيش بيني، افزايش نرخ مواد داشته است. افزايش هزينه هاي عمومي و اداري و تشکيلتي عمدتا ناشي از افزايش هزينه هاي گارانتي و مطالبات مشکوک الوصول ميباشد . افزايش هزينه هاي مالي عمدتا به دليل عدم تسويه تسهيلات دريافتي به دليل مشکلت نقدينگي مي باشد.

 

چهار شنبه 30 دی 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


کدال   خمحرکه  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد