گزارش روزانه

گزارش روزانه


دو شنبه 14 دی 1394   سرویس
گروه فلزات اساسی امروز معاملاتی متعادل و مثبت داشت. در سهم فولاد حقوقی ها فروشنده بودند. گوهران امید عرضه کننده دیروز فولاد بود. معاملات ذوب در نزدیک قیمت پایانی دیروز دنبال شد. از یک طرف میزان بالای افزایش سرمایه و از طرف دیگر محل آن و تاثیر آن بر سودآوری آتی شرکت عوامل کنترل کننده معاملات سهم می باشند . فلوله برای هفتمین روز صف خرید را تجربه می کند و عرضه ها در این سهم بسیار کم بود. هرمز در قیمتهای بالای عرضه اولیه متعادل است. در فنوال پس از عرضه دیروز صف خرید آن، وارد فاز اصلاحی شد. وتوکا در ادامه جو مثبت ناشی از عرضه شتوکا و اعلام برنامه شرکت برای عرضه های زیرمجموعه های آن و افزایش سرمایه امروز باصف خرید کار خود را به پایان رسانید. در گروه مس قیمت این فلز در معاملات روز یکشنبه بورس کالای ایران با افزایش بیش از یک درصدی نسبت به آخرین معامله در هفته گذشته مواجه شد. این در شرایطی است که بهای این فلز سرخ در بازارهای جهانی روز جمعه گذشته کاهش یافت و به 4 هزار و 702 دلار در هر تن رسید. فباهنر امروز در ادامه روزهای سبز آن در 5 روز گذشته کار خود را با صف خرید به پایان برد.

گروه فلزات اساسی امروز معاملاتی متعادل و مثبت داشت. در سهم فولاد حقوقی ها فروشنده بودند. گوهران امید عرضه کننده دیروز فولاد بود. معاملات ذوب در نزدیک قیمت پایانی دیروز دنبال شد.  از یک طرف میزان بالای افزایش سرمایه و از طرف دیگر محل آن و تاثیر آن بر سودآوری آتی شرکت عوامل کنترل کننده معاملات سهم می باشند . فلوله برای هفتمین روز صف خرید را تجربه می کند و عرضه ها در این سهم بسیار کم بود. هرمز در قیمتهای بالای عرضه اولیه متعادل است. در فنوال پس از عرضه دیروز صف خرید آن، وارد فاز اصلاحی شد.  وتوکا در ادامه جو مثبت ناشی از عرضه شتوکا و اعلام برنامه شرکت برای عرضه های زیرمجموعه های آن و افزایش سرمایه امروز باصف خرید کار خود را به پایان رسانید. در گروه مس قیمت این فلز در معاملات روز یکشنبه بورس کالای ایران با افزایش بیش از یک درصدی نسبت به آخرین معامله در هفته گذشته مواجه شد. این در شرایطی است که بهای این فلز سرخ در بازارهای جهانی روز جمعه گذشته کاهش یافت و به 4 هزار و 702 دلار در هر تن رسید.  فباهنر امروز در ادامه روزهای سبز آن در 5 روز گذشته کار خود را با صف خرید به پایان برد.

دو شنبه 14 دی 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش روزانه

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد