تحلیل تکنیکال

انس، پرده آخر


یک شنبه 6 دی 1394   سرویس
تحلیل تکنیکال انس آقای حسین اصلان پنجه

 

در تایم 4 ساعته شاهد تشکیل یک مثلث الیوتی هستیم ، نقطه ایی میتواند فرای ضلع بالایی مثلث تشکیل شود اما نباید حتی یک سنت بالاتر از B را روییت کند.بنظر حقیر سطح 1084-1086 برای قراردادن سفارش فروش مناسب بوده و در صورت عدم شکست 1090 می توان انتظار ریزش 100 دلاری انس را داشت. شکست سطح 1090 سنارویو ریزش مارو منتفی خواهد کرد (حداقل در این تایم) .

در تایم بالا موج 5 از ریزش هفتگی با استفاده از قوانین دیاگونال شمرده شده و اکثر موجها زیگزاگ لحاظ شده و حتی در دو محل فلش صورتی رنگ فایلور (یا کوتوله- ناقص) لحاظ شده، بنظر در موج 5 از 5 قرار داریم . طبق آموزه های مرحوم الیوت موج 5 رو نیز در دیاگونال زیگزاگ لحاظ کرده که از بابت طول موج باید کوتاهتر از موج سه داخلی دیاگونال باشد (3 of ending) پس برای صحت شمارش بعد از ریزش انس از سطح 1084-1086 باید در نهایت ریزش به 977 دلار برای هر انس محدود شود وگرنه این شرط نقض می شود. در صورتیکه ریزش اخیر را 5 از 5 از یک موج زیگزاگ بزرگ فرض کنیم (طبق عکس پایین)، باید منظر یک صعود هیجانی بعد از کف زدن بازار باشیم که خود در تایمهای بالا قابلیت شمارش موج B را دارد. شخصا انتظار دارم این صعود تا حوالی 1290-1330 رخ دهد .

یک شنبه 6 دی 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


تحلیل تکنیکال   انس جهانی   طلا   انس   مبین سرمایه   کارگزاری بورس  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد