گزارش روزانه

گزارش روزانه


چهار شنبه 25 آذر 1394   سرویس
در پایان معاملات امروز گروه لاستیک و پلاستیک شاخص این گروه با افت 20 واحدی به عدد 4/14352 واحد رسید. تنها نماد مثبت این گروه پتایر بود که در نهایت با صف خرید به کار خود پایان داد. نماد پاسا نیز در طول بازار صف فروش شد ولی در نهایت بدون صف فروش به کار خود پایان داد. همچنین نماد پدرخش مانند روزهای گذشته شاهد صف فروش بود. شرکت ایران یاسا تایر و رابر با نماد یاسا طی اعلامیه ای مهلت استفاده از حق تقدم این سهم را از 25/9/94 لغایت 24/11/94 اعلام نمود(افزایش سرمایه 50 درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی). بیشترین ازرش معاملات در این گروه مربوط به نماد پتایر به ارزش 2/2 میلیارد ریال بود.

در پایان معاملات امروز گروه لاستیک و پلاستیک شاخص این گروه با افت 20 واحدی به عدد 4/14352 واحد رسید. تنها نماد مثبت این گروه پتایر بود که در نهایت با صف خرید به کار خود پایان داد. نماد پاسا نیز در طول بازار صف فروش شد ولی در نهایت بدون صف فروش به کار خود پایان داد. همچنین نماد پدرخش مانند روزهای گذشته شاهد صف فروش بود. شرکت ایران یاسا تایر و رابر با نماد یاسا طی اعلامیه ای مهلت استفاده از حق تقدم این سهم را از 25/9/94 لغایت 24/11/94 اعلام نمود(افزایش سرمایه 50 درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی). بیشترین ازرش معاملات در این گروه مربوط به نماد پتایر  به ارزش 2/2 میلیارد ریال بود.

چهار شنبه 25 آذر 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش روزانه

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد