نبض بازار چهارشنبه


چهار شنبه 25 آذر 1394   سرویس
خلاصه رویداد ها ، اخبار و شنیده ها

اخبار/خدیزل:در صورت موافقت و صدور مجوز سازمان بورس و تصویب مجمع فوق العاده و از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران ، سرمایه اسمی این شرکت تازه وارد فرابورسی از 100 به 150 میلیارد تومان خواهد رسید.

کدال/میدکو:این شرکت در دوره 6 ماهه منتهی به شهریور 94، 4 ریال زیان ساخته که  نسبت به دوره مشابه در سال گذشته 33 درصد افزایش داشته است.

اخبار/مدیرعامل مپنا با اشاره به حضور در مناقصه بین المللی هندوستان و فروش تجهیزات به جنرال الکتریک آمریکا، از موافقت راهبردی با زمینس برای ساخت ۱۰۰درصد توربین‌های کلاسF، ورود به ساخت انواع نیروگاه‌ سیکل ترکیبی و چند توربین و پیش فروش ۱۲ توربین به عراق خبر داد.

در مرحله پیش از گشایش/وپست، قزوین، قچار، خپارس، خودرو ، خکمک، قشیر، وانصار، ثفارس در صدر تقاضا

اخبار/شرکت بهمن لیزینگ  مجوز افزایش سرمایه 66.6 درصدی گرفت و آماده برگزاری مجمع یا جلسه هیات مدیره طی 60 روز آینده شد.

اخبار/شرکت کاشی و سرامیک سعدی که آماده بازگشایی نماد بعد از تعدیل درآمد هر سهم شده، اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده برای اعمال افزایش سرمایه 66.6 درصدی خواهد کرد.

در نماد وبملت شاهد معامله 15 میلیون سهم در قیمت 1951 بودیم.

صف خرید وپست عرضه شد.

 نمادهای وبملت ،کنور ، شبندر ، وبشهر ، شپنا ، ثتران ، ونیکی ، ونفت ، اخابر ، ثشرق ، ثغرب ، سخوز در کمترین قیمت یک ماه گذشته خود هستند.

اخبار/وپست:علت  صف خرید وپست (که در یک ساعت اول معاملات رخ داد و سپس حذف شد) ناشی از کاهش دو یا سه درصدی نرخ سپرده بانکی پست بانک توسط بانک مرکزی است.

نماد های قصفها، قمرو، قپیرا، ختور در آستانه صف خرید قرار دارند.

کدال/ثنوسا:این شرکت در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/06/31، 92 ریال زیان ساخته که  نسبت به زیان 44 ریالی دوره مشابه در سال گذشته ، 109 درصد افزایش داشته است.

اخبار/معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: تاکنون حدود ۴۰ هزار دستگاه به مشتریان تحویل داده ایم.

نماد زمگسا که دیروز شاهد صف خرید بود هم اکنون با 176000 سهم صف فروش است.

قهکمت و قثابت تنها نمادهای منفی در گروه قندی هستند.

چهار شنبه 25 آذر 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیلنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد