گزارش روزانه

گزارش روزانه


دو شنبه 9 آذر 1394   سرویس
در پایان معاملات امروز در گروه پتروشیمی ها شاخص نسبت به روز گذشته ۹.۴۰ واحد کاهش داشته است. گروه پتروشيمي س. ايرانيان،صنايع‌ شيميايي‌ فارس‌‌ ،پتروشيمي شازند،‌بين‌ المللي‌ محصولات‌ پارس‌ ،دوده‌ صنعتي‌ پارس‌، صنايع‌شيميايي‌سينا با صف خرید بسته شدند.

در پایان معاملات امروز در گروه پتروشیمی ها شاخص  نسبت به روز گذشته ۹.۴۰ واحد کاهش داشته است. گروه پتروشيمي س. ايرانيان،صنايع‌ شيميايي‌ فارس‌‌ ،پتروشيمي شازند،‌بين‌ المللي‌ محصولات‌ پارس‌ ،دوده‌ صنعتي‌ پارس‌، صنايع‌شيميايي‌سينا با صف خرید بسته شدند.

به گزارش پتروتحلیل، تولیدکنندگان با دریافت پیشنهادی چشمگیر در این هفته برای خرید ۵۰ تا ۶۰ هزار تن اوره برای تحویل در نیمه اول دسامبر مجبور شدند قیمت های پایین تر از ۲۶۰ دلار در هر تن (FOB) را بپذیرند. به علاوه وضعیت ضعیف بازار اروپا نسبت به منابع دورتر در هفته های اخیر موجب شده است در حال حاضر محصولات آفریقای شمالی به برزیل پیشنهاد داده شوند.

دو شنبه 9 آذر 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش روزانه

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد