تحلیل تکنیکال

چافست از نگاه الیوت


سه شنبه 19 آبان 1394   سرویس
تحلیل تکنیکال چافست آقای حسین اصلان پنجه

 

 

قیمت در تایم هفتگی با تغییر شیب در ترند صعودی همچنان از سوی روند صعودی میان مدت حمایت میشه ، از بابت دید الیوت بنظر 3 موج صعودی تمام شده و ما الان در موج 5 هستیم . اینکه موج 5 موج نهایی صعودیست شکی نیست اما نوسانهای قیمت در کنار حرکتهای زیگزاگ شائبه تشکیل اندینگ دیاگونال رو برای موج 5 تقویت میکنه . و با توجه به تشکیل الگویی شبیه پرچم انتظار هست در تایمهای پایین با شکست سقف مثلث چارت روزانه قیمت نه بصورت شارپ و نه چندان فرسایشی برای تشکیل موج سه از دیاگونال خود رو به سطح 537 و در ادامه حتی تا سطح 600 بکشد . خریداران و سهامداران در گیرو دار امواج زیگزالی موجهای دیاگونال نباید زیاد پرتوقع باشند . همچنان که عرض شد از طرفی قیمت با ریزشمارشهای زیگزالی پیش خواهد و همچنین از طرفی طبق تعاریف موج 4 از دیاگونال باید در اصلاحهای داخلی در سطح 415-30 تشکیل شود و انتظار افت مجدد سهم بعد از اتمام موج سه برای لب به لب شدن با موج یک از دیاگونال رو خواهیم داشت .

در جمع بندی میشه عنوان کرد با توجه به خط حمایت قوی و همچنین تشکیل الگوی صعودی مثلث خرید و نگهداری سهم کم ریسک مینماید . اما از یطرف باید تایم هفتگی تحلیل هم مد نظر سهامداران باشد .

سه شنبه 19 آبان 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


چافست   تحلیل تکنیکال   افست   بورس اوراق بهادار   کارگزاری بورس   مبین سرمایه  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد