تحلیل تکنیکال

لیزینگ رایان سایپا (ولساپا)


سه شنبه 5 آبان 1394   سرویس
تحلیل تکنیکال ولساپا جناب آقای حسین اصلان پنجه

لیزینگ رایان سایپا (ولساپا)

 

شاید نتوان دقیق گفت اما قیمت تا حدی از کانال آبی رنگ ما تبعیت کرده است . و الان در نزدیکی کف کانال در برزخ تقابل واگرایی منفی و واگرایی مخفی مثبت گیر افتاده ، رنج بودن  قیمت در این مواقع بی مورد نیست و این تقابلها قیمت را در سرگردانی نگه میدارد . تجارب نشان داده در تقابل بین واگرایی آشکار و مخفی ، برنده بازی معمولا واگرایی های آشکار است؛ هرچند تا 186 روییت نشده واگرایی مخفی از اعتبار برخوردار است و الگوی سقف دو قلو نیز عمل نکرده محسوب میشه .

اما با شکست سطح 186 علاوه بر منتفی شدن واگرایی مخفی مثبت الگوی سقف دو قلو نیز عمل کرده و سهم در روند نزولی قرار میگیره ..

در جمع بندی مطالب می توان عنوان کرد که برای دارندگان سهم سطح 186 نقطعه عطفیست برای تصمیم گیری ماندن یا خروج از سهم و برای دوستانی که مایل به خرید هست توصیه می شود با شکست خط روند نزولی قرمز رنگ و با رعایت مدیریت سرمایه و استراتژی شخصی اقدام کنند.

حالت سومی که از نظر الیوت خودنمایی می کند نوسان مجدد سهم بین سطح حمایت اخیر بر روی 190 و سطح 238 هست که در صورتی که صعود این سطح نوسان فرسایشی و کند باشد باید منتظر شکست کف کانال در آینده باشیم ..

سه شنبه 5 آبان 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


ولساپا   لیزینک رایان سایپا   کارگزار بورس   مبین سرمایه   تحلیل تکنیکال  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد
  • حسین اصلان پنجه شنبه 16 آبان 1394-12:27
            پاسخ

    با سلام امروز ولساپا سطح 186 رو با حجم بالا شکست ، بنظر باید منتظر اعداد پایینی برای تارگت سقف دوقلو بود .