گزارش روزانه

گزارش روزانه


دو شنبه 4 آبان 1394   سرویس
نمادهای حاضر در این گروه در غالبا منفی دنبال شدند. در نمادهای خرینگ و خکار شاهد تشکیل صف فروش بودیم و در ختور شاهد انجام معاملات مثبتی بودیم. بیشتر نمادهای حاضر در این گروه به دلیل تعدیلات سود هر سهم خود با توقف معاملاتی روبرو بودند. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی حدود یک ماه از مهم و بورسی 4 وزیر سپری شده که واکنش ها به این رویداد تمام نشده و همچنان ادامه دارد. به طوریکه محمدرضا نجفی منش گفت : آمار مربوط به دپو 100 هزار خودرو در نامه 4 وزیر را صحت ندارد و تنها 6 هزار خودروی اضافی دپو شده است.

نمادهای حاضر در این گروه در غالبا منفی دنبال شدند. در نمادهای خرینگ و خکار شاهد تشکیل صف فروش بودیم و در ختور شاهد انجام معاملات مثبتی بودیم. بیشتر نمادهای حاضر در این گروه به دلیل تعدیلات سود هر سهم خود با توقف معاملاتی روبرو بودند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی حدود یک ماه از مهم و بورسی 4 وزیر سپری شده که واکنش ها به این رویداد تمام نشده و همچنان ادامه دارد. به طوریکه محمدرضا نجفی منش گفت : آمار مربوط به دپو 100 هزار خودرو در نامه 4 وزیر را صحت ندارد و تنها 6 هزار خودروی اضافی دپو شده است.

دو شنبه 4 آبان 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد