گزارش مجمع عمومی سالانه سرمایه گذاری خوارزمی (وخارزم)

گزارش مجمع عمومی سالانه سرمایه گذاری خوارزمی (وخارزم)


چهار شنبه 29 مهر 1394   سرویس
این مجمع با حضور بیش از 85 درصد سهامداران تشکیل گردید. از نکات مطرح شده در این مجمع می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1. نیروگاه منتظر قایم 700 میلیارد تومان زا دولت طلب دارد. شرکت تامین برق و انرژی سپهر با دولت به توافق رسیده که بخشی از این طلب را بوسیله روشهای خاصی طلب کند. معادل 50 میلیارد تومان از بدهی اش را از دولت وصول کرده است. 2. راندمان نیروگاه منتظر قایم 43-44 درصد میباشد. شرکت قصد دارد افزایش سرمایه بدهد و بخشی از آن را برای افزایش راندمان نیروگاه هزینه کند. 3. در سال گذشته دو شرکت تجارت گستران خوارزمی و آتیه نگر خوارزمی زیان ده بوده اند. 4. در سال آینده با توجه به وضعیت کشور بدهی از دولت ادامه پیدا می¬کند و همچنین قرار شده است به این بدهی بهره نیز تعلق بگیرد.

این مجمع با حضور بیش از 85 درصد سهامداران تشکیل گردید.

از نکات مطرح شده در این مجمع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نیروگاه منتظر قایم 700 میلیارد تومان زا دولت طلب دارد. شرکت تامین برق و انرژی سپهر با دولت به توافق رسیده که بخشی از این طلب را بوسیله روشهای خاصی طلب کند. معادل 50 میلیارد تومان از بدهی اش را از دولت وصول کرده است.

2. راندمان نیروگاه منتظر قایم 43-44 درصد میباشد. شرکت قصد دارد افزایش سرمایه بدهد و بخشی از آن را برای افزایش راندمان نیروگاه هزینه کند.

3. در سال گذشته دو شرکت تجارت گستران خوارزمی و آتیه نگر خوارزمی زیان ده بوده اند.

4. در سال آینده با توجه به وضعیت کشور بدهی از دولت ادامه پیدا می­کند و همچنین قرار شده است به این بدهی بهره نیز تعلق بگیرد.

چهار شنبه 29 مهر 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش   وخارزم   مجمع  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد