جلسه پرسش و پاسخ فراخوان واحدهای مینی ال ان جی برگزار می شود

سه شنبه 21 بهمن 1393   سرویس
  • جلسه توجیهی و پرسش و پاسخ در خصوص احداث واحدهای LNG مقیاس کوچک و متوسط، یکشنبه آینده (٢٦ بهمن ماه) در شرکت ملی گاز ایران برگزار می شود.

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، پیرو انتشار فراخوان شرکت ملی گاز ایران در خصوص دعوت از علاقه مندان به سرمایه گذاری برای احداث واحدهای LNG مقیاس کوچک و متوسط به اطلاع می رساند براساس تقاضای تعدادی از سرمایه گذاران، ساعت ١٤ روز یکشنبه (٢٦ بهمن ماه) جلسه توجیهی و پرسش و پاسخ برگزار می شود.

بدینوسیله از علاقه مندان برای شرکت در جلسه دعوت بعمل می آید با امور گازرسانی به صنایع و نیروگاهها به شماره تلفن ٨٨٩١٢٨٦٤ تماس حاصل فرمایند.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، پیشتر از اعلام و انتشار آگهی فراخوان دعوت از سرمایه گذاران برای احداث واحدهای LNG مقیاس کوچک و متوسط خبر داده بود.

برای توسعه کاربرد LNG در کشور، تنوع بخشی به روشهای عرضه و صادرات گاز و بالا بردن پایداری شبکه به ویژه در روزهای سرد سال، بر اساس این فراخوان شرکت ملی گاز ایران از علاقه مندان احداث واحدهای LNG مقیاس کوچک و متوسط دعوت به سرمایه گذاری کرده بود.

بر همین اساس، شرکت ملی گاز ایران متعهد می شود در هشت ماه نخست سال (از ابتدای فروردین تا پایان آبانماه) گاز طبیعی مورد نیاز واحدهای LNG مقیاس کوچک و متوسط را در نقطه مورد توافق تامین و در اختیار آنها قرار دهد.

سه شنبه 21 بهمن 1393
شانانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد