پلاتس اعلام کرد

سیاست های آینده ترامپ در زمینه نفت

شنبه 2 مرداد 1395   سرویس
بنابر اظهار Harold Hamm، مدیر ارشد اجرایی منابع قاره آمریکا، اگر حزب جمهوری خواه در انتخابات ماه نوامبر این کشور رای بیاورد، ترامپ تولید نفت خام آمریکا را دو برابر خواهد کرد.

بنابر اظهار Harold Hamm، مدیر ارشد اجرایی منابع قاره آمریکا، اگر حزب جمهوری خواه در انتخابات ماه نوامبر این کشور رای بیاورد، ترامپ تولید نفت خام آمریکا را دو برابر خواهد کرد. به زعم این مقام مسئول چنانچه ترامپ کرسی ریاست جمهوری را کسب نماید بعنوان اولین رییس جمهوری خواهد بود که استقلال انرژی آمریکا را ایجاد خواهد نمود و کمک خواهد کرد که تولید داخلی آمریکا با کاهش واردات کمتر نفت از خارج افزایش یابد و به تبع آن قوانین تنبیهی و محدود کننده را از بخش صنعت نفت این کشور حذف خواهد نمود. هارولد هام یکی از منتقدان سیاست های باراک اوباما در حوزه انرژی می باشد که بعنوان یک جمهوری خواه به تازگی مشاور سیاست های انرژی ترامپ شده است و به طور رسمی یکی از مشاوران این نامزد ریاست جمهوری شناخته شده است. از جمله سیاست های اوباما که توسط هام مورد نقد قرار گرفته است عبارتند از: محدودیت استخراج از زمین های فدرال و سیاست نشر متان ااز طریق عملیات نفت و گاز.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه ترامپ تمام این سیاست ها را به زباله دان خواهد انداخت اشاره نمود که هیلاری کلینتون دنباله روی سیاست های فعلی در آمریکا خواهد بود. هام همچنین سیاست مدیریت اوباما را در خصوص مبارزه با تغییر آب و هوا و ارتباط تولید نفت با تروریست های جهانی را مورد نقد قرار داد. به زعم وی اوباما تمام سرمایه گذاری های انجام شده در قلمرو تولید نفت را به فعالیت تروریست ها در سراسر جهان ربط می دهد که با حفر هر حلقه چاه در آمریکا آنها تامین مالی بیشتری می شوند.

 
 

 
     
 

 

شنبه 2 مرداد 1395
منبع خبر : شرکت ملی نفت ایراننظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد