آرگوس گزارش می دهد

افزایش تولید نفت لوک اویل در سال ۲۰۱۷

چهار شنبه 19 خرداد 1395   سرویس
بنابر اعلام شرکت نفتی روسیه، لوک اویل، بعد از کاهش اندک تولید نفت آن در سال ۲۰۱۶، آن شرکت در نظر دارد تا میزان تولید نفت خام خود را در سال ۲۰۱۷ به سطح ۲۰۱۵ برساند. در سال ۲۰۱۵، میزان تولید نفت این شرکت ۸۵/۶ میلیون تن (۱/۷ میلیون بشکه در روز) بوده است.

بنابر اعلام شرکت نفتی روسیه، لوک اویل، بعد از کاهش اندک تولید نفت آن در سال ۲۰۱۶، آن شرکت در نظر دارد تا میزان تولید نفت خام خود را در سال ۲۰۱۷ به سطح ۲۰۱۵ برساند. در سال ۲۰۱۵، میزان تولید نفت این شرکت ۸۵/۶ میلیون تن (۱/۷ میلیون بشکه در روز) بوده است. رکودی که امسال در بخش تولید نفت شاهد آن بودیم بدلیل افت تولید در میادین نفتی دارای عمر بالا در منطقه سیبری غربی بوده است. در سال جاری، بدلیل هدایت بخشی از منابع مالی به سمت توسعه میادین جدید، لوک اویل سرمایه گذاری در حوزه های قدیمی در سیبری غربی را لغو نموده بود. در سه ماهه نخست سال جاری تولید نفت لوک اویل با ۲/۴ درصد کاهش نسبت به سال قبل به ۲۰/۶۵ میلیون تن رسید که البته با در نظر گرفتن کاهش تولید در سیبری غربی افت تولید شدیدتر و تا ۷/۴ درصد به رقم ۱۰/۴۳ میلیون تن می رسد. در ۲۰۱۷،این شرکت قصد دارد که میزان حفاری های خود را در سیبری غربی افزایش دهد.
در سپتامبرنیز برنامه لوک اویل آن است که میدان Vladimir Filanovsky را در دریای خزر به مدار تولید اضافه نماید تا میزان تولید نفت منطقه را در سال ۲۰۱۷به ۱۲۰ هزار بشکه در روز برساند. بعلاوه در سالهای آتی، این شرکت انتظار دارد که با بهره برداری از میدان Imilorskom در Khanty-Mansi تولید نفت منطقه را افزایش دهد.

 
 

 
     
 

 

چهار شنبه 19 خرداد 1395
منبع خبر : شرکت ملی نفت ایراننظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد