یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش گشایش یافت

سه شنبه 23 دی 1393   سرویس

 یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش با رویکرد سرمایه گذاری و با هدف ایجاد فضای رقابت سالم میان تولید کنندگان داخلی در جهت ارتقا کیفیت تولید و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در صنایع مرتبط در کیش گشایش یافت .

 

این نمایشگاه که با حضور بیش از 130 شرکت داخلی و 70 شرکت و نمایندگی خارجی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش از امروز تا 25 دی ماه برگزارشده فرصت ارزشمندی برای صاحبان صنایع است تا محصولات و توانمندی های خود را در سطح وسیعی عرضه کنند.
معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید ، بازرگانی و خدمات مربوط به صنعت نفت ، گاز، پتروشیمی ، آب و برق مشتمل بر تولید ، بازرگانی و خدمات محصول ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و مواد اولیه و همچنین شناسایی و معرفی مشکلات و موانع و نقاط ضعف موجود در این صنایع و تلاش در راستای جلب حمایت سازمان های دولتی از دست اندرکاران ، ایجاد فضای رقابت سالم میان تولید کنندگان داخلی در جهت ارتقا کیفیت تولید ازاهداف برپایی این نمایشگاه است .
ایجاد بسترهای مناسب به منظور تشویق افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود و ایجاد زمینه اشتغالزایی و کار آفرینی در صنایع موضوع نمایشگاه ، آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نو آوری ها وظرفیت های موجود در سایر کشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی ، ایجاد ارتباط مستقیم و رودرو میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان برای آشنایی بهتر با بازار مصرف اهداف دیگر این رویداد اقتصادی به شمار می رود .
ایجاد و یا ارتقا رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها و تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی ، شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید ، بازرگانی و خدمات مرتبط با نمایشگاه ، معرفی میزان و تاثیر و نقش محصولات در حفظ منابع و سرمایه های کشور و صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع داخلی و تلاش در جهت رونق کسب و کار و همچنین آگاهی از میزان تاثیر گذاری نمایشگاه کیش در حوزه انرژی از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است .
130 شرکت داخلی و 70 شرکت یا نمایندگی های خارجی از کشورهای چین ، ترکیه ، ایتالیا ، کره جنوبی ، تایوان ، فرانسه ، آلمان ، اسپانیا ، لهستان ، چک ، اسلوونی ، اسکاتلند ، ایرلند ، سویس ، فنلاند ، بلژیک ، اتریش ، هلند ، دانمارک ، آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، سوئد ، آلبانی ، امارات متحده عربی و مصر در نمایشگاه حضور دارند .
وزارت نفت جمهوری اسلامی ، شرکت ملی نفت ایران ، شرکت ملی گاز ایران ، شرکت نفت و گاز پارس ، بانک ملت ، شرکت صنایع تجهیزات نفت ایران ، پتروشیمی بندر امام ، جهاد دانشگاهی ، پالایشگاه نفت بندرعباس ، نفت سپاهان ، شرکت مهندسی و توسعه صنعت نفت ، صنایع هواپیمایی ایران ، لوله سازی اهواز ، شرکت پشتیبانی و ساخت کالای نفت تهران از جمله شرکت کنندگان داخلی در این نمایشگاه هستند .
برگزاری نشست های تخصصی با رویکرد سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و بازدید مدیران و کارشناسان حوزه نفت ، گاز ، پتروشیمی ، آب ، برق و انرژی ها از جمله برنامه های جنبی این رویداد مهم اقتصادی است .
وزارت نفت جمهوری اسلامی ، شرکت ملی نفت ایران ، شرکت ملی گاز ایران ،شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران ، سندیکای صنعت برق ایران ، انجمن صنفی شرکت های صنعت آب و فاضلاب ، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران ، شرکت طراحی و مهندسی تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران از حامیان برپایی این نمایشگاه هستند .
یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش با حضور «علی اصغر مونسان » مدیرعامل منطقه آزاد کیش ، « اصغر سهیلی پور» معاون سرمایه گذاری شرکت ملی گاز، مدیر کل نفت و گاز پارس ،مدیران و مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش ،نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی صنایع مرتبط وکارشناسان این حوزه در فضایی به وسعت 12 هزار متر مربع با همکاری شرکت های سرمایه گذاری و توسعه کیش و مشاوران نمایشگاهی سپنتاس کیش از 22 تا 25 دی ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار شده است .
این نمایشگاه از ساعت 18 تا 22 پذیرای بازید کنندگان است .

منبع : ایرنا

سه شنبه 23 دی 1393
ایرنانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد