مدیر عامل بورس انرژی؛ عرضه فرآورده‌های نفتی صادراتی منوط به موافقت وزارت نفت است

دو شنبه 26 آبان 1393   سرویس

مدیر عامل بورس انرژی درباره برقراری ارتباط این بورس با اتحادیه الکترونیکی بین بورسی (IEU) گفت: برقراری ارتباط کاری با مجامع بین المللی و منطقه‌ای اگر به شکل هوشمند باشد، باید به فال نیک گرفته شود.
مدیر عامل بورس انرژی درباره برقراری ارتباط این بورس با اتحادیه IEU گفت: برقراری ارتباط کاری با مجامع بین المللی و منطقه‌ای اگر به شکل هوشمند باشد، باید به فال نیک گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، دکتر «سید علی حسینی» مدیر عامل بورس انرژی با بیان مطلب فوق گفت: فروش نفت و گاز ایران از طریق اعضای اتحادیه الکترونیکی بین بورسی، منوط به موافقت شرکت ملی نفت است.

وی در ادامه افزود: اگر شرکت ملی نفت این عزم را برای فروش نفت از طریق بورس انرژی و سایر بورس‌های کالایی داشته باشد، هیچ مانعی از طرف بورس وجود ندارد.

این مقام مسوول با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص تنوع بخشی فروش محصولات نفت و گازی گفت: عرضه فرآورده‌های نفتی منوط به توافق و نظر وزارت نفت است، چون سیاستگذاری در این حوزه در اختیار وزارت نفت است.
حسینی خاطر نشان کرد: از طرف بورس انرژی مانعی برای معاملات نفت و گاز و فرآورده‌هایش در رینگ بین الملل وجود ندارد و زمینه آن به طور کامل فراهم است.
 
-پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه -سنا     منبع:

 
    

دو شنبه 26 آبان 1393
توسط-پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه -سنانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد