احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در نشست دسامبر به 68 درصد رسیده است

سه شنبه 26 آبان 1394   سرویس
قیمت طلا که روز گذشته پس از حملات پاریس بیش از 1.3 درصد افزایش یافته بود تا پایان مبادلات روز دوشنبه 0.1 درصد کاهش یافت.

 

 نتایج جدیدترین نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در نشست دسامبر به بیش از 68 درصد رسیده است. احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در نشست دسامبر به 68 درصد رسیده است به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه خبری بلومبرگ، قیمت طلا که پس از حملات تروریستی و خونین پاریس با افزایش نسبی روبرو شده بود و برای لحظاتی در مبادلات روز گذشته به 1098 دلار رسیده بود، بار دیگر با کاهش همراه شده است.

 

بر اساس این گزارش قیمت طلا که روز گذشته پس از حملات پاریس بیش از 1.3 درصد افزایش یافته بود تا پایان مبادلات روز دوشنبه 0.1 درصد کاهش یافت.

 

تجزیه و تحلیل تحولات بازار طلا در 15 سال گذشته نشان می دهد که واکنش بازار به حملات تروریستی و بی ثباتی های سیاسی معمولا زودگذر و موقتی است.

 

بانک ای ان زد استرالیا نیز اعلام کرد: مهمترین عامل موثر بر قیمت طلا طی هفته های آینده نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا خواهد بود.

 

فدرال رزرو قصد دارد برای نخستین بار از سال 2006 میلادی نرخ بهره را افزایش دهد. نشست آتی فدرال رزرو قرار است روزهای 15 و 16 دسامبر برگزار شود. نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد که احتمال افزایش نرخ بهره آمریکا در نشست دسامبر بیش از 68 درصد است. این رقم در پایان اکتبر به 50 درصد رسیده بود.

سه شنبه 26 آبان 1394
سایت طلانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد