کاهش 4 درصدی تولید طلای آمریکا در ماه ژوئن

شنبه 28 شهریور 1394   سرویس

 

 سازمان زمین شناسی آمریکا در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: میزان تولید طلای این کشور طی ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 4 درصد کاهش داشته است.

کاهش 4 درصدی تولید طلای آمریکا در ماه ژوئن

 

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی بولیون استریت ، سازمان زمین شناسی آمریکا اعلام کرد: تولید طلای آمریکا طی ماه ژوئن به کمتر از 17 تن رسیده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش تولید طلای آمریکا نسبت به ماه می امسال با افزایش 10 درصدی مواجه شده است. این گزارش افزود: میانگین تولید طلای آمریکا در ماه ژوئن روزانه به 566 کیلوگرم رسیده است. این رقم در ماه می به 497 کیلوگرم رسیده بود.

آمریکا در سال 2014 میلادی به طور میانگین روزانه 576 کیلوگرم طلا تولید کرده است. سازمان زمین شناسی آمریکا افزود: تولید طلای این کشور در شش ماه نخست امسال نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل 8 درصد کاهش داشته است.

علت اصلی این کاهش، افت شدید تولید شرکت باریک گلد در نوادا و شرکت ریو تینتو در ایالت یوتا بوده است. بیشترین صادرات طلای آمریکا در این مدت نیز به کشورهای سوییس، انگلیس و هنگ کنگ بوده است.

بیش از 32 درصد صادرات طلای آمریکا در شش ماه نخست امسال به سوییس، 32 درصد دیگر به انگلیس و 23 درصد نیز به هنگ کنگ بوده است.

شنبه 28 شهریور 1394
سایت طلانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد