آینده اقتصادی کشور میزان تقاضای طلا را می تواند تعیین کند

شنبه 24 مرداد 1394   سرویس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات مجلس گفت: اشتیاق مردم به خرید طلا برای سرمایه گذاری زمانی متوقف شود که مردم به گشایش اقتصادی در مذاکرات هسته ای اعتماد داشته باشند.

 

 

جعفر قادری درباره افزایش تقاضا برای خرید کالا در راستای گشایش اقتصادی در کشور گفت: افزایش مشتریان برای خرید کالای  طلا نشان از این دارد که مردم نگرانی برای افزایش قیمت این کالا داشته و اگر این تقاضا کاهش یابد بطورحتم  نشان می دهند مردم نسبت به آینده اقتصادی کشور امید دارند.

 

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای  اسلامی با بیان اینکه سیاست گذاری دولت پس از سرریز شدن فرصت های اقتصادی که برگرفته از منفعت های مذاکرات هسته ای است باید به گونه ای باشد که تبدیل به  ارزش افزوده اقتصادی شود،تصریح کرد:سیاست های مکمل باید در برنامه  اقتصادی دولت نهادینه شود؛زیرا اگر این سیاست ها در کالبد دولت نهادینه نشوند بطورحتم فضای جدید اقتصادی نمی تواند برای توسعه کشور ارمغانی داشته باشد.

 

وی ادامه داد: مشکل کشور تنها تحریم نیست،بلکه  سیاست های نامناسب اقتصادی  است و از همین رو اگر  پس از رفع تحریم تلاش درجهت استفاده صحیح از سیاستهای اقتصادی انجام نشود  با رفع تحریم ها  هم نمی توانیم قطار توسعه اقتصادی کشوررا هدفمند تر کنیم.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات  مجلس با بیان اینکه سیاست های غلط و ساختار نادرست اقتصادی مقصر اصلی مشکلات اقتصادی در کشور است، یادآورشد: نیمه کاره  رها شدن برخی  از پرو‍ژه‌های اقتصادی و عمرانی  در کشور نیز یکی ازاین سیاست های غلط و مشهود  است

شنبه 24 مرداد 1394
سایت طلانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد