کف قیمت طلا در شرایط کنونی 1180 دلار است

سه شنبه 2 تیر 1394   سرویس

مدیر موسسه مالی سی پی ام تاکید کرد که کف قیمت طلا در شرایط کنونی 1180 دلار است و در صورت شکسته شدن این سطح احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا وجود دارد.

 

جفری کریستین مدیر موسسه مالی سی پی ام تصریح کرد که قیمت طلا در شرایط کنونی به شدت تحت تاثیر تحولات مربوط به بحران مالی و بدهی یونان و نوسانات ارزش دلار آمریکا قرار دارد.

 

بر اساس این گزارش نشست روز دوشنبه وزرای دارایی اتحادیه اروپا در خصوص بحران مالی یونان بدون دستیابی به نتیجه ای مشخص پایان یافته و اکنون قرار است نشست فوق العاده دیگری در روز پنج شنبه برگزار شود.

 

وی در ادامه افزود: به نظر من بحران مالی و بدهی یونان موجب بروز برخی سوء تفاهمات در بازارهای مالی جهان شده است. به نظر من حل و فصل بحران یونان موجب کاهش نسبی قیمت طلا خواهد شد و تشدید بحران یونان نیز نمی تواند موجب افزایش شدید قیمت این فلز زرد شود.

 

قیمت طلا از فوریه تاکنون بین 1150 تا 1220 دلار در هر اونس در نوسان بوده است. این تحلیلگر اقتصادی گفت: بحران یونان ممکن است طی هفته جاری یا هفته های آینده حل و فصل شود ولی به نظر من کف قیمت طلا 1180 دلار است و روند نزولی قیمت طلا در این سطح متوقف خواهد شد.

سه شنبه 2 تیر 1394
سایت طلانظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد