چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور برگزار می‌شود

چهار شنبه 6 آبان 1394   سرویس
مدیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور گفت: چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته از 8 تا 11 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس محمد‌علی مقیسه مدیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته امروز در نشست خبری گفت: این نمایشگاه از 8 تا 11 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

وی با بیان اینکه سال گذشته این نمایشگاه در مجمع نمایشگاه‌های بین‌المللی ثبت جهانی شده، افزود: در این نمایشگاه رشد 30 درصدی شرکت‌کنندگان داخلی و 40 درصدی شرکت‌کنندگان خارجی را شاهد هستیم.

مدیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته تصریح کرد: 335 شرکت داخلی و حدود 100 شرکت بین‌المللی در این نمایشگاه حضور دارند.

مقیسه تصریح کرد: مساحت نمایشگاه 50 هزار متر مربع است که از این مساحت 25 هزار متر تحت پوشش غرفه‌ها قرار دارد.

وی با بیان اینکه 16 کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی در این نمایشگاه شرکت دارند، تصریح کرد: ترکیه، چین، تایوان، ایتالیا، آلمان، دانمارک، هند، اسپانیا، کره جنوبی، هلند، فرانسه، بلژیک، اتریش از جمله کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

مدیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته گفت: وزیر کشاورزی لیتوانی و چند هیئت بلند پایه از فرانسه و آلمان و نمایندگانی از مرکز مرغداری هلند، مدیرکل طیور سوریه از جمله بازدیدکنندگان این نمایشگاه هستند.

وی افزود: در طول برگزاری نمایشگاه‌ها 4 همایش‌ و کارگاه‌هایی برگزار می‌شود که این کارگاهها در بخش دامپزشکی، دارو، تجهیزات و خوراک دام است. 

مقیسه تصریح کرد: با حضور برخی از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی افتتاحیه این مراسم 10 صبح روز جمعه 8 آبان در محل این نمایشگاه برگزار می‌شود.

مدیراجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته تصریح کرد: بازدیدگان از 8 تا 11 آبان ماه از ساعت 9 تا 16 می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

چهار شنبه 6 آبان 1394
فارسنظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد