آمار و گزارش معاملات برق در بورس انرژی در تاریخ 93.09.19


چهار شنبه 19 آذر 1393   سرویس

گزارش بازار:

به گزارش گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه در معاملات امروز چهارشنبه 93.09.19 در بازار برق بورس انرژی 3614 مگاوات برق به ارزش 33 میلیارد و 374 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت که نسبت به روز معاملاتی گذشته 23 درصد افزایش را نشان می دهد.

در معاملات امروز میانگین وزنی قیمت (میانگین وزنی کل معاملات روزانه نماد‌های معامله شده در بازار برق بورس انرژی) در ادامه روند صعودی خود رشد 5.1 درصدی را نشان می دهد که با توجه به حجم بالا معاملات انتظار ادامه این روند وجود دارد.

نمودار میانگین وزنی قیمت:

در جدول زیر نمادهایی که در روز جاری مورد معامله قرار گرفته اند قابل مشاهده می باشد.

در حالی که در روزهای گذشته اکثر معاملات در ساعت پایانی بازار انجام می شد اما امروز از همان ابتدای زمان گشایش بازار، شاهد انجام معاملات با قیمت های به مراتب بالاتر از قیمت پایانی روز گذشته در نمادهای مختلف بودیم.

آمار معاملات امروز به تفکیک نماد‌های معاملاتی:

 

بررسی روند نماد 13930923 :

نمودار زیر روند قیمت در نماد بارپایه 13930923 را نشان می دهد. این نماد در ادامه روند صعودی خود در روزهای اخیر امروز نیز با رشد 4.1 درصدی در قیمت پایانی شاهد بود.

 

گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه

www.mobinsb.com

چهار شنبه 19 آذر 1393


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


مبین سرمایه   بورس انرژی   کارگزاری   بازار برق   گزارش بازار   آمار و گزارش معاملات برق در بورس انرژی در تاریخ 93.09.19  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد