گزارش بازار

آمار و گزارش معاملات برق در بورس انرژی در تاریخ 95.01.15


یک شنبه 15 فروردین 1395   سرویس
در معاملات امروز یکشنبه 95.01.15 در بازار برق بورس انرژی 500 مگاوات برق به ارزش 3 میلیارد و 840 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت که نسبت به روز معاملاتی گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بود.

گزارش بازار:

به گزارش گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه در معاملات امروز یکشنبه 95.01.15 در بازار برق بورس انرژی 500 مگاوات برق به ارزش 3 میلیارد و 840 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت که نسبت به روز معاملاتی گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بود.

میانگین وزنی قیمت (میانگین وزنی کل معاملات بارپایه روزانه نماد‌های معامله شده در بازار برق بورس انرژی) در معاملات امروز با کاهش 3 درصدی مواجه شد.

نمودار میانگین وزنی قیمت:

همانطور که در نمودار میانگین وزنی قیمت مشاهده می‌شود؛ قیمت پس از جهش در روز گذشته، در معاملات امروز با کاهش 10,000 ريالی مواجه شد تا در محدوده 320,000 ريال قرار گیرد.

معاملات امروز بازار برق بورس انرژی، نسبت به روزهای گذشته رونق بیشتری داشت. کاهش 10,000 ريالی قیمت با استقبال خریداران مواجه و منجر به افزایش حجم و ارزش معاملات شد. امروز تنها در سررسیدهای اردیبهشت ماه معاملات به انجام رسید.

آمار معاملات امروز به تفکیک نماد‌های معاملاتی:

 

استفاده از مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.

گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه

کانال تلگرام: https://telegram.me/MobinBargh

www.mobinsb.com

یک شنبه 15 فروردین 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


کارگزاری   مبین سرمایه   بازار برق   بورس انرژی   گزارش بازار   گزارش روزانه   آمار و گزارش معاملات برق در بورس انرژی در تاریخ 95.01.15  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد