گزارش بازار

آمار و گزارش معاملات برق در بورس انرژی در تاریخ 95.01.11


چهار شنبه 11 فروردین 1395   سرویس
بازار برق بورس انرژی سال جدید را با میراث کمبود نقدینگی که از سال گذشته یدک می‌کشد آغاز کرد و همان طور که مشاهده شد هفته اول را بدون معامله سپری کرد.

گزارش بازار:

به گزارش گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه در معاملات امروز ‌چهارشنبه 95.01.11 مانند روزهای گذشته از هفته اول فروردین ماه سال 1395 در بازار برق بورس انرژی معامله ای به انجام نرسید.

بازار برق بورس انرژی سال جدید را با میراث کمبود نقدینگی که از سال گذشته یدک می‌کشد آغاز کرد و همان طور که مشاهده شد هفته اول را بدون معامله سپری کرد.

مشکل اصلی بازار که انتظار می‌رود مورد توجه قرارگیرد و نسبت به آن تصمیم جدی گرفته شود، عدم واریز به موقع اعتبارات به حساب شرکت‌های توزیع نیروی برق و همچنین تغییرات مستمر در میزان واریزی‌هاست که موجب عدم پویایی در و عدم کشف قیمت صحیح در بازار شده است.

به نظر می‌رسد عامل دیگری که منجر به رفتار محتاطانه بازیگران بازار و رکود روزهای اخیر در آن شده، مشخص نبودن نرخ‌های سال جدید می‌باشد که قیمت دهی آن‌ها را با ابهام مواجه کرده است.

نمودار میانگین وزنی قیمت در بازه‌های زمانی مختلف:

 

نمودار روند میانگین وزنی قیمت در فصل بهار سال 1394 :

استفاده از مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.

گروه خبر و تحلیل بازار برق کارگزاری مبین سرمایه

کانال تلگرام: https://telegram.me/MobinBargh

www.mobinsb.com

چهار شنبه 11 فروردین 1395


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


کارگزاری   مبین سرمایه   بازار برق   بورس انرژی   گزارش بازار   گزارش روزانه   آمار و گزارش معاملات برق در بورس انرژی در تاریخ 95.01.11  

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد