گزارش روزانه

گزارش روزانه


یک شنبه 6 دی 1394   سرویس
گروه فلزات اساسی امروز معاملاتی مثبت داشت. طبق بررسی های انجام گرفته زمان استفاده از حق تقدم فولاد مبارکه تمدید نمی شود و امروز را نیز با معاملاتی در محدوده صف فروش دنبال کرد . در سهم فولاد حقوقی ها فروشنده بودند. معاملات ذوب در قیمتهای بالای 210 دنبال می شد. هرمز صف خرید سنگین خود را حفظ کرد. فلوله صف خرید سنگینی را با معاملات کم تجربه کرد. فولاد آلیاژی ایران که تغییر مدیر عامل را داشته در قیمت منفی بسته شد و در گروه آلومینیوم نیز فنوال و فمراد روز سبزی را سپری کردند.

گروه فلزات اساسی امروز معاملاتی مثبت داشت. طبق بررسی های انجام گرفته زمان استفاده از حق تقدم فولاد مبارکه  تمدید نمی شود و امروز را نیز با معاملاتی در محدوده صف فروش دنبال کرد . در سهم فولاد حقوقی ها فروشنده بودند. معاملات ذوب در قیمتهای بالای 210 دنبال می شد. هرمز صف خرید سنگین خود را حفظ کرد. فلوله صف خرید سنگینی را با معاملات کم تجربه کرد. فولاد آلیاژی ایران که تغییر مدیر عامل را داشته در قیمت منفی بسته شد و در گروه آلومینیوم نیز فنوال و فمراد روز سبزی را سپری کردند.

یک شنبه 6 دی 1394


به اشتراک بگذارید : به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در facebook به اشتراک گذاری در twitter به اشتراک گذاری در google+ به اشتراک گذاری در تلگرام ارسال ایمیل


گزارش روزانه

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد